Hakkımızda

Özkan Pazarlama Dış Ticaret 2009 yılında kurulmuş bir şirket olup kendi markasını oluşturarak  Eczane ve Aktar sektöründe Organik, Doğal & Bitkisel Ürünler üretip pazarlamaktadır.  Birçok ülkeye ihracaat yapmakta olup ürünleri yurt dışı Eczane ve Market raflarında müşteriyle buluşturma mutluluğunu yaşamaktadır. Ayrıca Türkiye genelinde de Bayilikler vasıtasıyla ürünlerini gerek Eczane gerekse Market raflarında müşteriyle buluşturma çabasını sürdürmektedir. Bunun yanında birçok firmaya da fason ürünler üretmektedir.

Hedefimiz

Globalaşan  Dünya Pazarında insanın ihtiyaç duyduğu  ve o ihtiyaca cevap verebilecek Güvenirli, Sağlıklı, Faydalı, Doğal, Helal ve Organik ürünler geliştirerek  insanımızın hizmetine sunmaktır.

Kalite Politikamız

*Sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübeyi kullanarak (ARG Merkezi) müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürünler tasarlamak ve pazarda yeni ürünlerle farkındalık oluşturarak  yeni bir tarz getirmektir.
*Tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışmak, onların menfaatını koruyup memnuniyetini kazanmak.

Vizyonumuz

  Piyasadaki aynı ürünleri üretmek değil, yani taklitçi değil, taklid edilen konumunu koruyarak insan oğlunun  yarasına merhem olacak ürünleri çok daha farklı bir konseptte geniş kitlelere ulaştırıp, Toplumsal sorumluluğu bilinciyle global bir marka olarak Pazarda farkındalık oluşturmak.

Misyonumuz

*Doğruluktan, ancak doğru olursak başarabiliriz düşüncesindeyiz.

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.