Özkan Pazarlama Dış Ticaret olarak Eczane ,Aktar, market türü Bitkisel, Organik  gerek Gıda ve gerekse Kozmetik. ürünler üretip pazarlamaktadır. Bir çok ülkeye ihracat yapmakta olup ürünleri yurt dışı Eczane ve Market raflarında müşteriyle buluşturma mutluluğunu yaşamaktadır. Ayrıca Türkiye genelinde de bayilikler vasıtasıyla ürünlerini gerek Eczane gerekse seçkin Aktarların raflarında müşteriyle buluşturma çabasındadır.

Kalite politikamız

Globalleşen dünya pazarında insanın ihtiyaç duyduğu ve o ihtiyaca cevap verebilecek faydalı ,doğal, organik  ürünler geliştirerek insanoğlunun hizmetine sunmak. Sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübeyi kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürünler tasarlamak ve kaliteli hizmetler sunmak. Tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışmak, onların menfaatini koruyup memnuniyetini kazanmak.

Vizyonumuz

Piyasadaki aynı ürünleri üretmek değil, Yani Taklitçi değil Taklid edilen konumunu koruyarak İnsanoğlunun yarasına merhem olacak ürünleri çok daha farklı bir konsepte   geniş kitlelere ulaştırıp ,toplumsal sorumluluğu bilinciyle farkındalık oluşturmak.

Misyonumuz

Müşteriyi kendi yerimize koyup onun memnuniyetini kazanmaktır. Doğruluktan, ancak doğru olursak başarabiliriz düşüncesindeyiz.